reference modelek z fotopátračky:

První focení...oťukávání, ale nakonec fajn nálada se smíchem, pár bláznivých póz, domluva na jedničku a výsledné fotky...jsem to já, zachycena tím správným pohledem fotografa. Honzu doporučuji :)

(2017) S Honzou jsem fotila již potřetí. Opět bylo focení velmi pohodové a zábavné a výsledné fotky povedené. Honza je hodný, ochotný, milý, vtipný, komunikace na jedničku, domluva vždy platí. Díky, Honzo, a ať se Ti daří skvěle! :-)
(2012) Skvělý fotograf, skvělá vizážistka, skvělé focení... co dodat? Lepší návrat k focení si asi nedokážu představit. Moc děkuji za velmi příjemně strávené odpoledne a těším se na výsledek. :)

Ostatním modelkám mohu Honzu jen doporučit!! :)Kristýna

Úžasné focení, pohodové, velice zábavné, těším se na fotky, určitě budou skvělé :) dodatek - fotky skvělé opravdu jsou! :)))

Honza je pohodový a velmi milý fotograf. Má skvělé nápady, umí poradit a krásně fotí. Při focení panovala příjemná atmosféra a výsledek opravdu stojí za to. Vřele doporučuji!!!

Honzik naprosto úžasný skvělý človíček,má velkou zásobu punčocháčů, které mile rád zapůjčí na focení :)
Má super nápady a nezdráhá si namočit nohy když chce nějakou fotku :) Toto focení bylo prostě úžasné, Honzíky kdykoliv znovu :)
PS: miluji tvé punčochy z kytičkami a díky za ně 
VŠEM DOPORUČUJI :):)

Focení s Honzou bylo výborné, ani se nedalo postřehnout jak ten čas rychle utíkal..:)
Měl spoustu zajímavých nápadů a byla to opravdu zábava. Dokonce jsem měla tu možnost i částečně poznat městečko Opavu :) 
Moc jsem si to užila a těším se na fotečky, které budou určitě krásné :)

Honza je super fotograf se spoustou nápadů, se kterým je legrace a foceni uběhlo rychle a s příjemnou atmosférou. Díky :)

Focení s Honzou bylo jedním slovem skvělé!!
Celou dobu byla výborná nálada, polední pauzu jsme spojili i s focením venku.:-)
Honzík je velice kreativní a zábavný fotograf.
Focení jsem si opravdu užila. Mohu jen doporučit !
První fotky jsou krásné a moc těším se na další !!
Děkuji Ti za příjemně strávený den a budu se těšit na další spolupráci.:-)

Honza je příjemný fotograf,kterého všem modelkám mohu jen a jen doporučit.Fotí moc krásné fotky a má dobré nápady.Děkuji za příjemně strávené poledne.

Pohodové focení, fajn atmosféra od prvního pozdravu...:) Jen je škoda že jsme nestihli navštívit i aťas, což bych v budoucnu třeba ráda napravila. Na druhou stranu, vynahradili jsme to moto-srazem a celkově to bylo moc prima odpoledne. Přišlo mi už i krásné divko s fotkama. DÍKY!

Honza je moc fajn fotograf, spolupráce s ním mi byla velice příjemná, při focením s ním se člověk hodně zasměje a pobaví. Je vidět, že focení je pro něj více než jen koníčkem. A fotografie jsou velice povedené. Můžu jej jedině doporučit. ;))

Tak Honza, to je super fotograf. Focení s ním bylo úplně v pohodě..Jde vidět, že ho focení baví, a že fotí pro radost.. Všechno bylo domluvené narychlo, ale fotečky vyšly moc pěkně.. Moc děkuji za super dopoledne a fotky... Ať se ti daří.